TWÓJ PRYWATNY MAJĄTEK

Uważam, że moje życie będzie polegało przede wszystkim na podejmowaniu decyzji w różnych sprawach. Chcę więc podejmować jak najwięcej dobrych decyzji.

Benjamin Franklin

Aby ułatwić Ci odnalezienie ważnej dla Ciebie kwestii i podjęcie dobrej decyzji podzieliłem informację na poniższe kategorie. Kliknij i zapoznaj się z zagadnieniami. 


Twój Prywatny Majątek stworzyłem po to abyś – niezależnie od tego na jakim w życiu etapie jesteś – miała/miał w jednym miejscu zgromadzoną niezbędną wiedzę i narzędzia do bezpiecznego zagospodarowania swoich finansów i majątku. Nieważne czy kupujesz pierwszą w życiu nieruchomość i zastanawiasz się czy przedłożona Ci przez dewelopera umowa jest dla Ciebie bezpieczna, czy też nie wiesz jak założyć i prowadzić firmę lub masz wątpliwości jak bezpiecznie zainwestować oszczędności. A może zastanawiasz się jak zawrzeć bezpieczną dla Ciebie umowę najmu, podarować majątek dzieciom lub spisać testament – wszystkie te zagadnienia będę poruszał na tym blogu. 

Nie jestem trenerem personalnym, ani autorem poradników życiowych, a sytuacja każdego z nas jest inna. Dlatego nie zamierzam Cię uczyć jak masz żyć, ani co robić aby łatwo zarobić. Choć w kwestiach majątkowych istotne jest przede wszystkim nie stracić:) Prezentowane przeze mnie treści mają walor wyłącznie edukacyjny, a dotyczą informacji prawnych i praktycznych, których posiadanie uważam za niezbędne do podejmowania różnych aktywności dotyczących Twojego Prywatnego Majątku. Wynikają one z mojego doświadczenia, jak również większość z nich zastosowałem w moich prywatnych sprawach majątkowych. Chcę postawić się w roli Twojego dobrego znajomego, który dzieli się swoim życiowym doświadczeniem w sprawach majątkowych. Przedstawia rozwiązania, które warto poznać i ewentualnie po rozważeniu – za i przeciw – wykorzystać. Wskazuje na co warto zwrócić uwagę przy podejmowaniu Twojej decyzji, tak aby mieć zawsze jak najszersze rozeznanie w danym temacie i móc podejmować właściwe, a przede wszystkim bezpieczne działania.