BIZNES

W tym miejscu chcę przekazać Ci jak najwięcej niezbędnej wiedzy i umiejętności w tematyce dotyczącej Twojej firmy. Znam dobrze problemy ludzi biznesu. Wiem także jakie dylematy mają osoby, które dopiero chcą swój pierwszy biznes założyć. Przez ostatnie 10 lat doradzałem setkom podmiotów gospodarczych. Moja aktywność skupiała się na wielu obszarach. Pomagałem zakładać firmy, zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i spółki. Prowadziłem windykację należności od niesolidnych kontrahentów. Brałem udział w przygotowywaniu i negocjowaniu kontraktów. Weryfikowałem kontrahentów oraz ryzyka związane z działaniami firm. Doradzałem w sprawach pracowniczych i korporacyjnych. Reprezentowałem przedsiębiorców przed Sądami, czy organami administracyjnymi. I nadal to wszystko dalej robię:), rozwiązując coraz to nowe problemy. Poza tym sam jestem przedsiębiorcą i prowadzę swoje firmy od wielu lat, zmagając się na co dzień z rzeczywistością gospodarczą. 

biznes

Zatem pozwól, iż podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem. Wiem, że na co dzień przedsiębiorcy muszą poruszać się w rozległym i gęstym lesie – często niejasnych – przepisów prawnych. Brak ich znajomości lub błędna interpretacja, prowadzi do zabłądzenia w nim, co wiąże się z surowymi konsekwencjami. Na dodatek ten las nieustannie się zmienia i sporządzenie jakiejkolwiek mapy często mija się z celem. Stąd przechodząc przez niego nie ma stałych ścieżek. Trzeba je za każdym razem, raz po raz skutecznie karczować. Dlatego pokażę Ci na co powinieneś zwracać uwagę, aby każdorazowo skutecznie przeprowadzić Twoją firmę bezpieczną ścieżką do celu.


NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Kupno udziału w nieruchomości

Chcę kupić udział w nieruchomości – czy warto? Skąd bierze się udział w nieruchomości. W dzisiejszych czasach często mamy do czynienia z okolicznościami gdzie w wyniku dziedziczenia dochodzi do podziału nieruchomości a spadkobiercy nie chcą się ze sobą porozumieć na żadnej płaszczyźnie. To jeden z najczęstszych powodów powstania udziałów. Dla wielu przerażające jest to, że …

Kupno udziału w nieruchomości Read More »

0 komentarzy
wezwanie do zapłaty

Czy trzeba wysyłać wezwanie do zapłaty?

Czy trzeba wysyłać wezwanie do zapłaty? W tym artykule wyjaśnię Ci jak i dlaczego należy to robić! Sprawdź!

0 komentarzy
zatory płatnicze

Zatory płatnicze – jak zapobiegać i zwalczać? Cz. II

Zatory płatnicze część II. Bądź przygotowany! W tej części dowiesz się jak można reagować i zwalczać zatory płatnicze.

zatory płatnicze

Zatory płatnicze – jak zapobiegać i zwalczać? Cz. I

Mądry Polak po szkodzie? Niekoniecznie! Przeczytaj jak minimalizować ryzyko wystąpienia zatorów płatniczych. Zapraszam!

weryfikacja kontrahenta

Weryfikacja kontrahenta – działalność gospodarcza

Przeczytaj jak i gdzie możesz sprawdzić swojego Kontrahenta prowadzącego działalność gospodarczą. Weryfikacja kontrahenta w praktyce.