Michał Pichór

“Największym przywilejem człowieka jest możliwość ciężkiej pracy nad dziełem, które jest tego warte.”
-Theodore Roosevelt

KIM JESTEM?

Jestem zadowolonym z życia człowiekiem, który na co dzień robi to co kocha. Dzięki wykonywaniu zawodu radcy prawnego, od wielu lat pomagam ludziom rozwiązywać ich problemy – nie tylko prawne. Prawnikiem postanowiłem zostać w wieku 12 lat, ponieważ interesowało mnie prawo i chciałem wspierać innych ludzi. Od tego czasu konsekwentnie realizuje swoje założenia. Powiem Ci szczerze, że udzielenie pomocy drugiemu człowiekowi, często w bardzo skomplikowanych sytuacjach życiowych, niesie ze sobą bardzo dużą dawkę satysfakcji i spełnienia.

Chcę aby moje kompetencje były ciągle ulepszane, dlatego postanowiłem połączyć moją pasję – jaką jest prawo – z moimi pozostałym zainteresowaniami tj. tematyką nieruchomości, inwestowania i budowania wolności finansowej. Dzięki temu ciągle z dużą motywacją pogłębiam wiedzę i praktyczne umiejętności pozwalające mi jeszcze lepiej rozwiązywać problemy ludzi. 

Przez cały okres mojej pracy zawodowej udzieliłem tysiące porad prawnych w powyższym temacie. Tytułem przykładu brałem udział w setkach transakcji na rynku nieruchomości, w tym dokonałem dziesiątki jak nie setki analiz umów deweloperskich. Doradzałem w zakresie wynajmu, czy dzierżawy nieruchomości. Pomagałem w zakładaniu i prowadzeniu biznesu. Jak również doradzałem w zakresie stosunków majątkowych rodzinnych, takich jak ustrój majątkowy między małżonkami, podział majątku wspólnego, darowizny. Świadczyłem także pomoc i doradztwo w setkach sukcesji majątku. Każdy pozytywny feedbeck od osób, którym pomogłem rozwiązać ich problem, daje mi wielką dawkę energii do dalszego działania.

Poza tym zdobytą wiedzą wykorzystuję także w skutecznym inwestowaniu i zarządzaniu swoim własnym majątkiem. Dzięki czemu posiadam jeszcze większe i szersze doświadczenie – nie tylko jako udzielającego pomocy, a także jako osoby, która na co dzień w swoim prywatnym życiu stosuje zdobytą wiedzę i umiejętności na swoim prywatnym majątku.